طراحی و بهینه سازی سایت

در دنیای مدرن امروز در صورت راه اندازی کسب و کار با پیشرفت تکنولوژی به خصوص توسعه بی درنگ دنیای مجازی (اینترنت) نیاز به داشتن یک وب سایت پیش از پیش احساس می شود. نیک اندیشان یکی از فعالان حوزه ی طراحی و بهینه سازی صفحات وب این امکان را فراهم می سازد تا کسب و کار خود را در دنیای مجازی معرفی و گسترش دهید.

 

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

نظر به اینکه امروزه داشتن شبکه های کامپیوتری (Internet, Intranet & Extranet) برای تبادل اطلاعات و ارتباطات، امری ضروری و غیر قابل اجتناب است، وجود نیروهای متخصص در شرکت نیک اندیشان برای طراحی، نصب، راه اندازی، مدیریت و عیب یابی شبکه های کامپیوتری که هر روز پیچیده تر میگردند، کمک بزرگی برای تحقق اهداف عملیاتی آن ها میباشد.

 

خدمات پس از فروش

توجه به کیفیت از مهمترین وظایف شرکت های توزیع کننده کالاست و خدمات پس از فروش ضامن حفظ این کیفیت می باشد. نیک اندیشان با توجه به اهمیت این موضوع بر خدمات برتر برای خانواده مشتریان خود تاکید دارد. در همین راستا وظیفه دارد در اسرع وقت، با دقت و مشتری مداری که لازمه کار خدماتی است به مشتریان خود پاسخگو باشد.

 

هسته خدمات

  • خدمات زیرساخت شبکه

    هر شبکه کامپیوتری می بایست با توجه به شرایط و سیاست های هر سازمان، طراحی و در ادامه پیاده سازی گردد. شبکه های کامپیوتری زیرساخت لازم برای استفاده از منابع فیزیکی و منطقی را در یک سازمان فراهم می نمایند. بدیهی است در صورتی که زیرساخت فوق به درستی طراحی نشوند، در زمان استفاده از شبکه با مشکلات متفاوتی برخورد نموده و می بایست هزینه های زیادی به منظور نگهداری و تطبیق آن با خواسته های مورد نیاز، صرف گردد. یکی از علل اصلی در بروز این چنین مشکلاتی، به طراحی شبکه پس از پیاده سازی آن برمی گردد.

  • مشاوره فناوری اطلاعات

    باتوجه به تغییر محیط‌های پیرامون کسب وکار و هم چنین گسترش روز افزون فناوری اطلاعات و ارتباطات و نیز با توجه به روند رو به رشد کاربردهای آن در کشور ، سازمان برای به کارگیری آخرین فناوری‌هایی که می‌تواند پاسخ‌گوی نیازهای آنها باشد همیشه دچار چالش‌هایی می‌باشند. نیکان دیتا در جهت رفع این نیازها به تمامی مشتریان خود مشاوره فناوری اطلاعات ارایه می‌دهد تا این نیازها به بهترین شکل پاسخ داده شود.

  • طراحی و بهینه سازی سایت

    طراحی سایت حوزه گسترده ای را شامل می شود ، از خلق یک ایده گرافیکی و چیدمان عناصر وب آغاز می شود و بعد از استاندارد سازی عناصر (usability) به مرحله پیاده سازی JavaScript , CSS , HTML بر اساس استانداردهای سازمان جهانی وب W3C می رسد و با بهینه سازی برای افزایش سرعت بارگزاری صفحات تکمیل می گردد .یک طراحی سایت زیبا و در عین حال استاندارد ، هم میتواند باعث جذب کاربران شود و هم می تواند افزایش سرعت بارگزاری صفحه و همچنین بهتر اسکن شدن توسط موتورهای جستجو را رقم بزند .